بزرگداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید در دانشگاه صنعتی استان کرمانشاه

دوشنبه 1399/04/09 - 11:32 kurdistan
بزرگداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید

بزرگداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید در دانشگاه صنعتی استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه ؛ به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید، مراسمی به همت بسیج اساتید دانشگاه، روز چهارشنبه ۴ تیرماه ۹۹، با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محبی مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در بستر سامانه ویدئو کنفرانس دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛ به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید، مراسمی به همت بسیج اساتید دانشگاه، روز چهارشنبه ۴ تیرماه ۹۹، با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محبی مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در بستر سامانه ویدئو کنفرانس دانشگاه برگزار گردید. 

بنابراین گزارش؛ در ابتدای این مراسم مجازی که با حضور اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه برگزار گردید؛ حجت الاسلام و المسلمین محبی مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید، میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) را تبریک گفت و در خصوص زندگی نامه و خصوصیات اخلاقی و معنوی استاد شهید دکتر چمران مطالبی را ایراد نمود. 
 ایشان در ادامه با تاکید بر اینکه هر اقدامی که در راه رضای خداوند و خشنودی وی انجام شود، اخلاص و خلاف آن ریا می باشد، عنوان نمود: اعمال و کردار شهید چمران به طور کامل برای خداوند و از روی اخلاص بوده و خداوند پاداش این همه فداکاری و اخلاص ایشان را با شهد شیرین شهادت داده و این باعث شده است یاد و خاطره دکتر چمران بعد از گذشت سال ها از جنگ تحمیلی در دل مردم ولایت مدار هنوز زنده باشد. 

مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در ادامه به شباهت بین دکتر چمران و شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و بیان نمود: نبوغ شهدای چون دکتر چمران و شهید سلیمانی به اندازه ای بود که باعث شد، بسیاری از مناطق کشور ما به دست مستکبران نیوفتد. این مقام مسئول همچنین اضافه کرد: نسل جوان بخصوص اساتید و کارکنان بسیجی دانشگاه باید اخلاق، اخلاص، علم  و عمل شهدای عالمی همچون دکتر چمران را سرلوحه کارخود قرار دهند تا به کمک آن بتوانند آرمان های شهدا انقلاب را تحقق بخشند و زمینه های پیشرفت و سرافرازی کشور را فراهم کنند.  

گفتنی است ادامه این مراسم با پخش نماهنگی از زندگی، اخلاق و ویژگی های خالصانه شهید دکتر مصطفی چمران همراه بود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)