دیدار با استاندار کرمانشاه

دیدار جمعی از اساتید بسیجی و نخبگان خانه نخبگان با استاندار کرمانشاه

دیدار جمعی از اساتید بسیجی و نخبگان خانه نخبگان با استاندار کرمانشاه
در این دیدار که نهم آذر ماه ۹۸ در استانداری صورت گرفت، تعدادی از اساتید بسیجی ، پژوهشگران و محققان ، شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان ، سرگروه های کارگروه ها و اعضای اندیشکده ها و خانه نخبگان حضور داشتند.
 ابتدا دکتر یوسف وند رئیس سازمان بسیج اساتید استان و خانه نخبگان کرمانشاه به معرفی توانمندیها و ظرفیت های بسیج اساتید و خانه نخبگان بسیج استان در خصوص نظام حل مسئله  و کمک فکری و اندیشه ای جهت حل مسائل و مشکلات استان اشاره داشتند و خواهان استقبال مدیران کل ادارات کل استان جهت ارجاع مسائل، شرکت در جلسات کارگروه ها و دریافت  ایده ها و پاسخ  سوالات و مسائل از کارگروه ها و اندیشکده های بسیج اساتید و خانه نخبگان شد.  در ادامه تعدادی از اساتید صاحب نظر در زمینه های اقتصادی ، کشاورزی ، اجتماعی و .... به بیان نقطه نظرات، دغدغه ها، معرفی دستاوردها، اختراعات و ایده های  خود عمدتا در زمینه حل مسایل اقتصادی پرداختند و  آمادگی خود را برای همکاری با دستگاههای مربوطه در استان اعلام نمودند. بعد از پایان سخنان اساتید، دکتر وفایی معاون برنامه و بودجه استان به تعدادی از سوالات اساتید پاسخ گفتند و از اساتید و صاحب نظران جهت همکاری دعوت نمودند .
در پایان مهندس بازوند استاندار کرمانشاه ضمن استقبال و  خوش آمدگویی به اساتید بسیجی به بخشی از مشکلات استان از جمله  مشکلات زلزله و مشکلات متعدد اقتصادی و اجتماعی اشاره نمودند و فعالیتهای استانداری جهت مهار بیکاری تشریح کردند و از اساتید خبره و صاحب نظر دعوت نمودند در کارگروه ها که در استانداری ( اقتصادی ، اجتماعی و ...  ) تشکیل می شود حضور داشته باشند و خواهان همکاری کارگروه های بسیج اساتید و خانه نخبگان با کارگروه های استانداری و نقد اسناد مربوطه شد. در  خاتمه استاندار خواهان جلسه ماهانه با بسیج اساتید و نخبگان شدند.

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.