بیانیه ۱۳ آبان

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان ( روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز )

بسم الله الرحمن الرحیم

مبارزه‌ی با استکبار در انقلاب اسلامی و در میان ملّت ما یک حرکت معقول و منطقی و دارای پشتوانه‌ی علمی، و یک حرکت خردمندانه است.  ( امام خامنه اي مدظله العالي)

بیانیه بسيج اساتيد دانشگاهها و خانه نخبگان استان كرمانشاه به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

 

سيزده آبان ماه يادآورسه حركت سرنوشت سازِ انقلابي است كه در تكوين، تثبيت، تعالي و تدوام انقلاب اسلامي نقش اساسي داشتند. تبعيد هجرت گونه امام خميني (ره) در سال ۴۳ به تركيه، حضور شهادت طلبانه، استبدادشكن و قهرمانانه دانش آموزان انقلابي در سال ۵۶ و حركت استكبار ستيزِ تسخير لانه جاسوسي آمريكا توسط دانشجويان پيرو خط امام در سال ۵۸، در يوم الله ۱۳ آبان در تاريخ انقلاب شكومند اسلامي ثبت شده اند.  به عبارت روشن اين روز به نقش آفريني امام و قشر جوان از امت امام تعلق دارد و ارتباط و نقشي را به تصوير مي كشد كه در آن نابودي استبداد و استكبار هدف گذاري مي شود.  لذا اين سه مناسب سترگ را گرامي مي داريم و خالق اين برگ هاي زرين تاريخ انقلاب اسلامي را مي ستاييم و به ارواح تابناك امام (ره) و شهدا بخصوص شهداي دانش آموز و دانشجو درود و سلام مي فرستيم.

 با گذشت زمان اهميت سيزده آبان ماه بعنوان روز مبارزه با استكبار جهاني و لزوم مبارزه مستمر با استكبار و اولياء شيطان روشنتر مي شود. استكبار جهاني و در راس آن آمريكاي جنايتكار با موتور محركه صهيونيزم بين الملل با اتخاذ و چينش حيله هاي شيطاني و برنامه هاي تجاوزكارانه در صدد بسط تسلط بر هستي انسان ها و بردگي آنها در راستاي اغراض استكباري خود است كه در عرف بين المللي به دخالت، تجاوز و يكجانه گرايي معروف است. ابزارهاي استكبار از قبيل، تجاوز نظامي، كشتار در جهان اسلام، حمايت از كودتاها، تهديد، تحميل، تحريم تا خلق تروريسم و حمايت از نوكرهاي فاسد منطقه اي بخش هاي شناخته شده ازكار شيطاني آنها براي دربند كشيدن انسان هاست.

   امروز ملت بزرگ ايران اسلامي با همراهي ملل مظلوم منطقه از لبنان تا يمن و از فلسطين تا افغانستان براي بريدن دست استكبار جهاني به پاخواسته اند و به آفرينش محور مقاومت، بسياري از دسائس  و نقشه هاي استكبار را نقش بر آب نموده اند. و هر حركتي كه به قصد جان ما كرده اند دامن خودشان گرفته است و جز زيان و ضرر عوايدي نصيب شان نشده و محصولي را برداشت نكرده اند. درهم شكسته شدن هيمنه استكباري آمريكا و شكسته شدن شاخ شيطان در منطقه و خليج فارس آغاز حركتي بزرگ تر براي اضمحلال استكبار است. تلاش براي بهره برداري از اعتراضات مردمي در بعضي از كشورهاي محور مقاومت آخرين تلاش نااميدانه و منفعلانه استكبار است كه با درايت دول و ملل منطقه دستان آنان در اين ماجراها نيز قطع خواهد شد.

اینک در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و تجديد پيمان با امام راحل (ره) و شهدای دانش دانشجو و شهدای دانش آموز و بعيت مجدد با رهبر آگاه و بصير انقلاب اسلامي حضرت امام خامنه اي (مدضله العالي)  اعلام می‌داريم كه شناخت استكبار و برنامه هاي شيطاني او در قالب جنگ نرم فرهنگي يا تقابل نظامي نيابتي يا تحريم و تروريسم اقتصادي بعنوان عوامل ايجابي دشمن شناسي يك ضرورت ملي و همگاني است. و در اين راستا حضور نااميد كننده دشمن در صحنه،  بخصوص راهپيمايي سيزده آبان مي تواند گامي موثر در عقب نشيني خصم حيله گر باشد. لذا اساتيد بسيجي و آحاد نخبگان بيسجي خانه نخبگان استان كرمانشاه همگام باخيل جوانان و آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان شرکت نموده و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) حمایت همه جانبه خود را از تدابیر  حكيمانه و تقويت مقاومت در برابر هرگونه تحریم و تهدید دشمن ابراز می‌داريم.

اساتيد بسيجي دانشگاهها و مراكز آموزش عالي استان  و نخبگان بسيجي از جوانان استكبار ستيز و آحاد ملت بزرگ ایران دعوت می‌کنند تا با حضور پرشکوه خود در راهيمايي سیزده آبان، دشمنان نظام را مأیوس و سرافكنده  و بارقه امید را در دل مستضعفان و آزادیخواهان جهان فروزانتر نمايند.

 

بسيج اساتيد دانشگاهها و مراكز آموزش عالي و خانه نخبگان بسيج استان كرمانشاه

۱۰ آبان ۹۸

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.